W dół W górę

Jeśli pracujesz z osobami z grupy ryzyka, zajmujesz się diagnozowaniem zaburzeń poznawczych lub interesuje Cię, jak przebiega proces diagnostyczny, zapraszamy na wykład online pt.: „​​Wczesna diagnostyka otępień”.

Spotkanie poprowadzi je prof. dr hab. Joanna Rymaszewska, która kieruje Katedrą i Kliniką Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego i Klinika Psychiatrii USK we Wrocławiu. Realizuje projekty międzynarodowe, publikacje naukowe oraz podręczniki, które obejmują metody neurostymulacji w zaburzeniach psychicznych, zagadnienia psychiatrii konsultacyjnej, społecznej oraz psychiatrię wieku podeszłego realizowanych we współpracy z zespołem.

– Chcemy, abyśmy śmielej rozmawiali o tych chorobach, tak jak teraz śmiało rozmawiamy o profilaktyce, wczesnym wykrywaniu i leczeniu chorób nowotworowych – zaznacza prof. Joanna Rymaszewska, liderka międzynarodowego projektu Cognisance w Polsce

Wykład będzie dostępny 15 lutego o godz. 16:15 na naszym profilu na Facebooku oraz na kanale „Projekt Cognisance” na YouTubie.

Serdecznie zapraszamy!